Hakkımızda

Kristal Kesici Aletler San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu yıldan itibaren sektörde saygınlık kazanmış, geliştirdiği ürünler ve yenilikçi bir anlayış ile seramik ustalarının vazgeçilmez yardımcısı olmuştur.

Kristal, kurulduğu 1992 yılından bu güne kadar sektördeki yenilikleri, fuarları ve haberleri sürekli takip ederek sektördeki varlığını korumuştur. İzmir’in Menderes ilçesindeki üretim tesisinde imalatlarına devam etmektedir. Yıllık 1200 ton üretim gücüyle, Türkiye’nin önde gelen markalarından biri haline gelmiştir.

Yüksek kalite ve sayısız seçenek sunan ürün gamını sürekli geliştiren Kristal, seramik sektörünün ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam etmektedir. Her geçen gün seramik ebatlarının büyümesi ve sertliklerinin artması sorunları da beraberinde getirirken; uygulama esnasında yaşanılan her türlü sorunu yaratıcı ve pratik yöntemlerle çözen Kristal, tüm seramik ustalarının işlerini kolaylaştırmaktadır.

Kristal seramik kesme makineleri Türkiye’de yaygın bir şekilde satılırken; Amerika, Avrupa ve Orta Doğu’nun birçok farklı ülkesine de ihraç edilmektedir. İnovasyonun gücünü keşfetmek, işinizi kolaylaştırmak ve profesyonel sonuçlara ulaşmanızı sağlamak için gereken aletleri Kristal’de bulabilirsiniz.

KATALOGLAR

Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: