Kalite Politikası

Seramik Kesme ve Ev aletleri ,ahşap bağlantı elemanları, raf konsolları, menteşe kilit vb, gibi hırdavat ürünleri ile ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak sıfır hatayı hedeflemiştir.

         Müşterilerimizi beklentileri doğrultusunda memnun edebilmenin, çalışanlarımızın her yaptıkları işte ilk defanın verdiği heyecanı yaşayabilmeleri ve onların mutluklarıyla doğrudan endeksli olduğunun bilicinde olarak, çalışanlarımızla el ele çalışma prensibiyle, sürekli gelişme ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

         Ancak maliyetlerimizi düşürerek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırarak müşterilerimize, rakiplerimizle kıyasla düşük maliyetli yüksek kaliteli ürünleri güven içerisinde tedarik etmekteyiz.

         Bu bağlamda amacımız, bütün faaliyet sahamızda ve hizmet birimlerimizde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğinin kaçınılmaz getirisi olan müşteri memnuniyetinin sağlanması KRİSTAL çalışanları olarak hepimizin görevidir.

KATALOGLAR

Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: